Olle Hjertzberg akvarell

290469

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Motiv från Avignon, signerad och daterad Olle Hjortzberg Avignon 1933, akvarell, 50x35 cm

Fuktfläckar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Olle Hjertzberg akvarell

Budhistorik (8 bud)
1668552
1 700
1670271
1 600
1668552
1668165
500
1667735
450

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.