Hamnmotiv oljemålning

290468

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland 1700-tal): Hamnmotiv, olja på duk, ca 47x58 cm

Dubblerad, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Hamnmotiv oljemålning

Budhistorik (37 bud)
1671230
12 000
1671235
12 000
1671230
11 500
1671229
11 000
1671225
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.