Ann Makander

290465

MAKANDER, Ann (född 1954): "Elegi", signerad o daterad Ann Makander 1988, 82/170, färgserigrafi, bladmått 70x74 cm

Fack 12

Ann Makander
Budhistorik (4 bud)

1673003
450
1670100
1672999
1670100

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.