Ann Makander Abstrakt

290462

MAKANDER, Ann (född 1954): "Elegi", signerad o daterad Ann Makander 1988, 82/170, färgserigrafi, 54x53 cm

Fack 12

Ann Makander Abstrakt
Budhistorik (3 bud)

1661984
500
1670879
450
1661984

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.