Cylinderstop tenn

290460

CYLINERSTOP, 2 st, tenn, 1800-tal, svisselerad dekor av blomsterslingor, vardera höjd ca 19,5 cm

Bucklor, bristningar, handtag med lagning

Diverse, Allmoge

Monter 1

Cylinderstop tenn

Budhistorik (11 bud)
1664343
1664342
1664341
750
1664340
700
1664339
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.