Monogramisten EHJ

290452

HEMBERG, Elli (1896-1994): (4), Kompositioner, signerad och numrerade 17/50, litografier, 52x38 cm

1 med pappersskada

Fack 1

Monogramisten EHJ

Budhistorik (2 bud)

1670980
1667949

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.