Lars Boethius oljemålning

290449

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Hotell Kiruna-Köpmangatan, signerad, olja på pannå, 75x60cm

Rum 5

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (40 bud)
1672805
7 600
1672803
7 400
1672799
7 200
1672797
7 000
1672798
7 000

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.