Stig Lindberg väggtextil

290444

STIG LINDBERG, "Livets träd", väggtextil, NK:s Textilkammare 1950-tal, polykromt tryck på bomull, 223x133 cm, signerad Stig L.

Mattor/Textilier

Monter 3

Stig Lindberg väggtextil

Budhistorik (22 bud)
1670413
3 800
1670410
3 600
1670400
3 400
1670398
3 200
1669274

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.