Spelbord 1800-talets andra hälft

290439

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i masurbjörk, svarvade ben, höjd ca 77, 99x42 cm

Nyckel saknas, sprickor, fanérskador, fanérbortfall.

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

1670373
1670371
1658916

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.