Sonnenstern färglitografi

290436

SONNENSTERN, Friedrich Schröder (1892-1982): Figurkomposition, signerad och numrerad 209/300, färglitografi, bladstorlek 56x79 cm, oramad

Rum 1

Sonnenstern färglitografi
Budhistorik (2 bud)

1670298
1669832

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.