Sideboard i teak

290435

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, märkt Breox, 3 lådor med knoppar, med bl a invändig bestickslåda, dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd 90, 170x42 cm, nycklar finns

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Sideboard i teak

Budhistorik (8 bud)
1662236
1668651
1662236
1662235
850
1660069

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.