Canapé 1800-talets slut

290422

CANAPÉ, 1800-talets slut, fanérad i valnlöt, svarvade ben, klädsel i grön plysch, längd 183 cm

Slitage, klädsel med fläckar

Rum 14

Canapé 1800-talets slut

Budhistorik (12 bud)
1671378
1 300
1671376
1671371
1666888
1666888
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.