Skåp art deco

290393

SKÅP, art déco, sannolikt Reiners Möbelfabrik, fanérat i olika träslag, bakomliggande hyllplan, höjd ca 140, 101x45 cm, nyckel finns

Slitage, stötskador, fanérbortfall, lådor med skador, senare bemålat, senare beslag

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen Sannolikt Reiners Möbelfabrik

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Skåp art deco

Budhistorik (26 bud)
1669761
5 400
1669759
5 200
1669760
5 200
1669759
5 000
1669752
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.