Orientmatta

290387

CHUVAL, semiantik/antik, Turkmenistan, ca 152x91 cm

Slitage, skador

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (5 bud)
1674945
1 400
1674942
1 300
1674402
1674126
1673881

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.