John Sten akvarell

290380

STEN, John (1879-1922): Landskap, signerad John Sten samt stämpelsignerad, akvarell på papper, 24,5x35,5 cm

Fack 4

John Sten akvarell

Budhistorik (10 bud)
1685148
2 400
1685147
1675917
1685146
1675917
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.