Mona Huss Wallin litografi

290369

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Stilleben, signerad M Huss W, 237/435, färglitografi, 60x43 cm

Veck/skador i marginalen

Fack 4

Mona Huss Wallin litografi
Budhistorik (2 bud)

1669448
1659306

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.