David Hockney, Mo McDermott

290368

HOCKNEY, David (född 1937): Mo McDermott, litografi, 1976, signerad och numrerad David Hockney 98/100, bladstrolek 82,5x60 cm
LITTERATUR: Scottish Arts Council 178

Rum 17

David Hockney, Mo McDermott

Budhistorik (8 bud)
1659917
8 000
1659914
7 000
1659913
5 200
1659764
3 600
1657547
3 400

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.