C. Göran Karlsson gouache Abstrakt

290366

KARLSSON, C. Göran (född 1944): Utan titel, signerad och daterad CGK 85, gouache, 76,5x58 cm

Rum 17

Budhistorik (21 bud)
1670904
3 400
1670897
3 200
1670901
3 200
1670897
2 800
1670898
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.