Per Julius

290364

JULIUS, Per (född 1951): Fjällandskap, signerad P. Julius, 273/360, litografi, bildmått 45x31 cm

Fack 16

Per Julius
Budhistorik (2 bud)

1671363
1661886

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.