Figuriner

290357

FIGURINER, 2 st, 1900-tal, porslin, skidåkare och skridskoåkare, höjd ca 19 cm

Nagg

Ändringar/tillägg
Nagg

Keramik/Porslin, Figuriner

Monter 29

Figuriner

Budhistorik (17 bud)
1668953
1668746
1 400
1668809
1 400
1668746
1 300
1668421

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.