Ånglok spår 1

290351

ÅNGLOK, spår 1, 1900-talet först hälft, omärkt, urverksdrivet ånglok lackerat i svart med detaljer i rött, ca 58 cm

E funktionstestat, delar saknas, diverse skador

Diverse, Leksaker

Monter 2

Ånglok spår 1

Budhistorik (28 bud)
1670995
1670999
1670995
1 900
1670997
1 800
1670995
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.