Wilfredo Lam (Kuba)

290343

LAM, Wilfredo (Kuba, 1902-1982): Figurkomposition, signerad, ea, färglitografi, bladmått 64,5x49,5 cm; oramad

Rum 1

Wilfredo Lam (Kuba)

Budhistorik (5 bud)
1672714
1663548
1663547
1663545
1660779

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.