Enrico Baj

290342

BAJ, Enrico (1924-2003): "Général, from "Baj chez Baj", 1972, signerad och numrerad Baj 4/250, färgserigrafi/glitter, bildmått 77x60 cm, oramad;
Litteratur: Petit 377

Hanteringsveck i marginalen

Rum 6

Enrico Baj
Budhistorik (5 bud)
1669498
1 700
1669697
1 600
1669498
1669495
1658909

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.