Wilfredo Lam (Kuba)

290341

LAM, Wilfredo (Kuba,1902-1982): Figurkomposition, signerad, ea, färglitografi, bladmått 64,5x49,5 cm; oramad

Rum 1

Wilfredo Lam (Kuba)

Budhistorik (10 bud)
1671499
1 700
1660775
1 600
1660775
1 400
1670925
1 300
1660775

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.