Vilhelm Bjerke Petersen oljemålning Abstrakt

290337

BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark, 1909-1957): "Exentric Climaxis, signerad och daterad v.b.p. -48, olja och krita på duk, 81x100 cm

Rum 8

Budhistorik (12 bud)
1671316
8 000
1671309
7 800
1671303
7 200
1671157
7 000
1670108
6 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.