Damarmbandsur Certina 18 k guld

290319

DAMARMBANDSUR, 18 k guld, Certina, 1960-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, länk i 18 k guld, stämplad Ge-Kå smycken G Kaplan Stockholm 1963, diameter ca 15 mm, längd 17,5 cm, totalvikt 22 g

Ytslitage och skador

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (10 bud)
1674543
3 800
1670387
3 600
1674540
3 600
1670387
3 400
1674536
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.