Armbandsur Certina 18 k guld

290311

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, datum, x-länk i 18 k guld, stämplad Ädelsmycken AB Stockholm 1970, diameter 34 mm, längd 19,5 cm, vikt ca 51 g

Glas lös och med repor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Armbandsur Certina 18 k guld

Budhistorik (8 bud)
1674547
7 600
1670389
7 400
1670389
6 600
1670958
6 400
1670389
6 200

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.