Evald Björnberg Porträtt av Ragnar Sandberg

290305

BJÖRNBERG, Evald (1895-1971): Porträtt av Ragnar Sandberg, signerad och daterad E. Björnberg 1932, olja på duk, 73x60

Två mindre hål i n.v.h. Lagning i n.v.h. Krackelyrer Ramskador

Rum 7

Budhistorik (14 bud)
1681133
16 000
1681151
15 500
1681133
14 500
1681150
14 000
1681133
13 500

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.