Vägen till Golgata oljemålning

290304

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vägen till Golgata, signerad och daterad Hembke 1801, olja på duk, ca 84x69 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

1670119
1665307
1665306

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.