Corneille litografi

290303

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Le Grand Nu Bleu", 1988, signerad och numrerad 15/130, färglitografi, 96x122 cm

Vikskador

Visas på begäran

Corneille litografi

Budhistorik (3 bud)

1672262
1 400
1670391
1 300
1660562

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.