Axel Olson litografi

290302

OLSSON, Axel (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, färglitografi, 57x99 cm

Fack 6

Axel Olson litografi

Budhistorik (3 bud)

1672592
1672504
1670268

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.