Axel Olson litografi

290300

OLSSON, Axel (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, HC, färglitografi, 17.5x26 cm

Fack 2

Axel Olson litografi

Budhistorik (1 bud)

1660912
2015-01-29 12:01:08

2015-02-05 kl 19:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.