Paul Fischer oljemålning

290293

FISCHER, Paul (Danmark, 1860-1934): Vid Kristianiafjord, signerad och daterad Paul Fischer 30/7-97, olja på duk, ca 46,5x32,5 cm

Smärre krackelyr, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Paul Fischer oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1672627
14 000
1672626
13 500
1672625
13 000
1672624
12 500
1672134
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.