Gunnar Löberg olja

290289

LÖBERG, Gunnar (1893-1950): Svenskt landskap No 62 , på baksidan signerad och daterad G. Löberg 1944, olja på duk, 60x85 cm.

Rum 17

Gunnar Löberg olja

Budhistorik (3 bud)

1662150
10 000
1660222
1659301

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.