Angelo Anchini akvarell

290267

ACHINI, Angelo (1850-1930): Porträtt av flicka, signerad A Anchini, akvarell, ca 49x34 cm

Gulnader

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Angelo Anchini akvarell

Budhistorik (6 bud)
1669060
1669054
1668956
450
1668154
1667687

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.