Gerda Wallander akvarell

290262

WALLANDER, Gerda (1862-1926): Hund, signerad och daterad G. Wallander 89, akvarell med täckvitt, 34x24 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Gerda Wallander akvarell

Budhistorik (16 bud)
1669344
1669345
1669344
950
1669342
900
1669340
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.