Lars Boethius 11+1 oljemålningar

290260

BOETHIUS, Lars (1903-1968): (11+1 ramad) olika motiv, signerade, daterade 65-67, olja på pannå, varierande storlekar

Ändringar/tillägg
Största resp minsta mått ca 46x38 cm, ca 25x37 cm, ramad ca 26x29,5 cm

Visas på begäran

Budhistorik (3 bud)

1662822
1657162
1657160

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.