Hans Ångsäter 12 blandtekniker

290255

ÅNGSÄTER, Hans (född 1935): (12), bl a "Bröllop på Mobacken", signerade, blandteknik, varierande mått, i mapp

Delvis fläckade, skador

Rum 1

Budhistorik (2 bud)

1659510
1659509
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.