Vikskärm

290245

VIKSKÄRM, gustaviansk stil, 1900-tal, 3-delad, med tygfält, vitmålad med bronserad dekor, höjd ca 163, totallängd ca 180 cm

Slitage

Rum 6

Vikskärm

Budhistorik (9 bud)
1667869
1667769
1667769
600
1665476
550
1659735
500

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.