Spegel 1800-tal

290241

SPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, bronserad dekor av urna, bandrosetter, festonger, ca 86x38 cm

Torrsprickor, skador,

Speglar

Rum 14

Spegel 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1669930
1 800
1669919
1 700
1669921
1 700
1669919
1 600
1660427

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.