Olle Olsson Hagalund färglitografi

290238

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-72): Liggande modell, signerad Olle Olsson Hagalund, numrerad 15/360, färglitografi, ca 35x53 cm

Något gulnad

Fack 4

Budhistorik (10 bud)
1668807
1668692
1668793
1 900
1668692
1 600
1663652

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.