Lars Boethius oljemålning

290235

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Landskap, signerad och daterad Lars Boethius -66, olja på pannå, 45x55 cm

Fack 18

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1662873
600
1669933
550
1662873
500
1664636
450
1662873

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.