Karl Momen Abstrakt

290232

MOMEN, Karl (född 1935): Objekt, signerad och numrerad 1/50, patinerad, polerad och grönlackerad brons, höjd med marmorplatta, höjd ca 10 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

Nagg

Konst, Skulpturer

Monter 2

Karl Momen Abstrakt

Budhistorik (9 bud)
1665267
3 400
1665461
3 200
1665267
1662092
2 800
1659632
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.