Skrivbyrå 1800-tal

290231

SKRIVBYRÅ, 1800-tal, furu, förgyllda beslag, höjd ca 86, 118x52 cm

Senare beslag, senare nyckel finns, en fotkloss saknas, två lösa fotklossar medföljer

Rum 10

Skrivbyrå 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1669293
500
1669292
450
1669228
1669126
1668614

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.