Prins Eugen oljemålning Florens

290229

PRINS EUGEN (1865-1947): Porta Romana Firenze 1898, signerad och daterad a tergo Eugen 1898, olja på duk, 56x47 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (13 bud)
1668548
12 000
1668546
9 200
1666628
6 200
1663601
3 200
1657543

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.