Spegel med konsolbord sengustavianskt

290227

SPEGEL, sengustaviansk, förgyllt, dekor i pastellage, krönet med dekor av akantus, spegelns mått ca 176x86 cm

Senare bakstycke, foliering med skador, krön med lagningar, sprickor, färgbortfall

Möbler, Speglar

Rum 14

Budhistorik (5 bud)
1661442
4 800
1661441
1661423
1659808
1658523

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.