Oljemålning Högländerna

290224

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Skottland 1900-tal): The foot of the Highlands, otydligt signerad Ben. Hoylies (?), olja på duk, 51x76 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 10

Oljemålning Högländerna

Budhistorik (2 bud)

1668667
1663753

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.