A Schirrmann gouache

290223

SCHIRRMANN, A (18/1900-tal): Porträtt av ung kvinna, signerad och daterad 1887, gouache på siden, 22x15,5 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 31

A Schirrmann gouache

Budhistorik (13 bud)
1669306
850
1668709
1666936
750
1668708
750
1666936
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.