Eric H Olson Abstrakt

290222

OLSON, Eric H (1909-1996): Komposition, signerad på baksidan Eric H. Olson, olja på duk, 41x33 cm
PROVENIENS: Galerie Bel'Art, Stockholm

Kundcenter

Eric H Olson Abstrakt

Budhistorik (4 bud)

1670009
10 000
1663248
4 800
1662387
4 600
1658874

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.