Oljemålning efter Nicolas Vleughels

290220

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (troligen Holland 1700-tal): efter Nicolas Vleughels; "Susanna och gubbarna", olja på duk, ca 49x42 cm

Rispor, krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (12 bud)
1668834
7 000
1668836
6 800
1668834
6 600
1668441
6 400
1665895
5 000

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.